Receptura na Twój sukces

PreGel International Training Center to niezwykłe centrum szkoleniowe z tradycją i doświadczeniem, które posiada swoje oddziały przy swoich siedzibach na całym świecie. Możliwe są zajęcia zarówno w zakresie produkcji lodów i wyrobów cukierniczych, nie tylko w głównej siedzibie w Reggio Emilii ale także w Charlotte (USA), Melbourne (Australia) i we wszystkich oddziałach PreGel na świecie.

W PreGel International Training Centers

są stosowane zintegrowane standardy szkolenia. Efekty prowadzonych szkoleń są potwierdzone przez sukcesy uczestników na całym świecie. Zajęcia łączą teorię z intensywną praktyką opartą na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. zorganizowane w takim sposób, żeby zapewnić bezpośredni kontakt pomiędzy uczestnikiem i instruktorem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy PreGel, International Training Centers rozwinęły pełny zakres tematycznych kursów, żeby zaspokajać potrzeby zarówno wysokiej klasy profesjonalistów jak i osób początkujących, które chcą otworzyć lodziarnię lub cukiernię. Kursy lodziarstwa i cukiernictwa są zaplanowane w taki sposób, by dać niezbędną wiedzę potrzebną do produkcji lodów i ciast najwyższej jakości.

Dzięki swojej międzynarodowej

obecności PreGela, International Training Centers są w stanie zaoferować usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie, zawsze aktualne i dopasowane do trendów branży i oczekiwań rynku. Firma prowadzi także usługi doradcze, oferując rozwiązania awangardowe, zgodne z trendami lub je wyprzedzające. Takie podejście gwarantuje szkoleniom kreatywność oraz  dostosowanie do aktualnych potrzeb rynku.