Każde drzewo opowiada jakąś historię, drzewo PreGel jest silne i pewnie patrzy w przyszłość

Prostota, determinacja i kreatywność są wartościami, które od 1967 roku cechują naszą firmę

Pierwszy lutego, Reggio Emilia – Każde drzewo opowiada jakąś historię. Drzewa mają wiele gałęzi, które się przeplatają i są pełne liści. Drzewa także produkują owoce, które rosną, umierają, odradzają się i muszą być zebrane w odpowiednim czasie. Drzewa mają silne korzenie, które osadzają się głęboko w ziemi, dzięki czemu pień jest solidny i wytrzymały. Jeśli każde drzewo opowiada jakąś historię, to drzewo PreGel przedstawia marzenie Cav. Luciano Rabboni. Jego przygoda rozpoczęła się w 1967 roku, początkowo opracowywał nowe smaki w laboratorium urządzonym w garażu ojca, następnie wraz z żoną Eleną Frigieri założył firmę PreGel (skrót od “PREparations for GELato”).

“Prostota, determinacja i kreatywność” to motto Cav. Luciano Rabboni, wartości, które wpisały się w historię firmy w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat oraz stanowiły siłę napędową, dzięki której wizja firmy mogła rozwinąć się w czasie. Historia ma ciąg dalszy, dzięki mocnym i solidnym korzeniom, dziś PreGel spogląda pewnie w przyszłość. Drzewo jest silną reprezentacją i symbolem nadziei dla przemysłu lodziarskiego w czasach istotnych globalnych przemian.

Nowy wizerunek jest nowoczesny i przejrzysty za sprawą kolorów pochodzących z natury. Z tego powodu zielony jest powtarzającym się motywem obecnym w nowym sposobie komunikacji, kolorem reprezentujacym życie i postęp, ale również symbolem nadziei na pozytywne perspektywy i wsparcie naszych klientów w przyszłości.

Zielony symbolizuje solidarność, siłę oraz wytrwałość, czyli cechy, które pozwoliły firmie PreGel w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat na rozszerzenie działalności w ponad 130 krajach i utworzenie ponad 20 oddziałów na całym świecie.

Celem nowego wizerunku, reprezentującego firmę PreGel, jest kontynuacja zasad, opartych na przejrzystym i rzetelnym łańcuchu dostaw, który gwarantuje najwyższe standardy jakości i znakomite produkty dla naszych klientów.